LIFTBioActive 200ml

LIFTBioActive 200ml - 25 % VÍCE EXTRAKTU - POPRASKANÁ POKOŽKA, NA PLÍSNĚ, ZÁDĚRY, OLOUPANÉ RUCE, STARNOUCÍ PLEŤ,

300,00 Kč
S DPH
Počet

NOVINKA - DIVOKÁ KOSMETIKA O 25% VÍCE EXTRAKTU 

POUŽITÍ: POPRASKANÁ POKOŽKA, PROTIPLÍSŇOVÉ UČINKY MEZI PRSTY, NEHTY, ZÁDĚRY, OLOUPANÉ RUCE, STARNOUCÍ PLEŤ, NA VRÁSKY

S obsahem vlaštovičníku a měsíčku, výborné účinky na stárnoucí a popraskanou pleť, eliminuje vrásky a má vynikající protiplísňové účinky. Aplikace na noc po večerní hygieně základním kamenem úspěchu. Celodenní použití samozřejmé - dle pocitu zákazníka.    

Přípravek regeneruje a chrání pokožku v místě aplikace. Přiměřené množství gelu rozetřeme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky. Aplikaci gelu provádíme nejlépe ihned po večerní hygieně, tím je zajištěna maximální účinnost produktu. Používáme pravidelně každý den minimálně po dobu dvou až čtyř týdnů. Přípravek obsahuje extrakt měsíčku a vlaštovičníku. Přípravek obsahuje propolis – včelí produkt.

Složení:

Aqua, Alcohol denat. (and) Calendula officinalis (and) Chelidonium majus extract, Ricinus communis oil, Xanthan Gum, Propolis.

Aplikace

Přiměřené množství gelu naneseme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky.

Byliny:

Vlaštovičník - 
Měsíček lékařský

Gely s extrakty léčivých bylin rostoucích ve volné přírodě. Sběr bylin je prováděn v přirozených lokalitách jejich výskytu na území České republiky. Bylinné extrakty jsou získávány výjimečným technologickým postupem za studena, díky kterému je možné dosáhnout té nejvyšší kvality a účinnosti. Každý produkt obsahuje vysoký podíl bylinných extraktů, které zaručují jedinečnou účinnost. Kvalitativní ukazatele kosmetických prostředků jsou zajištěny dohledatelností jednotlivých etap v průběhu celého vývojového, výrobního a distribučního procesu ve vztahu k životnímu prostředí.

DK2110
20 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.