• -20,00 Kč

VARIXBioActive 200ml

VARIXBioActive 200ml - 25 % VÍCE EXTRAKTU - NA KŘEČOVÉ ŽÍLY, KŘEČE V NOHÁCH, LYMFATICKÉ OTOKY, ŽILNÍ NEDOSTATEČNOST

300,00 Kč
280,00 Kč Sleva 20,00 Kč
S DPH
Počet

NOVINKA - DIVOKÁ KOSMETIKA O 25% VÍCE EXTRAKTU 

POUŽITÍ: NA KŘEČOVÉ ŽÍLY, KŘEČE V NOHÁCH, ÚPRAVA TÓNUSU CÉV, LYMFATICKÉ OTOKY, ŽILNÍ NEDOSTATEČNOST

Přípravek regeneruje a chrání pokožku v místě aplikace. Přiměřené množství gelu rozetřeme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky. Aplikaci gelu provádíme nejlépe ihned po večerní hygieně, tím je zajištěna maximální účinnost produktu. Používáme pravidelně každý den minimálně po dobu dvou až čtyř týdnů. Přípravek obsahuje extrakt kaštanu. Přípravek obsahuje propolis – včelí produkt.

Složení:

Extrakt z kaštanu. Obsahuje propolis - včelí produkt. Neobsahuje žádné konzervační přísady, parfémy a syntetická barviva.

Aplikace:

Přiměřené množství gelu naneseme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky.

Byliny:

Kaštan

Divoká kosmetika:

Gely s extrakty léčivých bylin rostoucích ve volné přírodě. Sběr bylin je prováděn v přirozených lokalitách jejich výskytu na území České republiky. Bylinné extrakty jsou získávány výjimečným technologickým postupem za studena, díky kterému je možné dosáhnout té nejvyšší kvality a účinnosti. Každý produkt obsahuje vysoký podíl bylinných extraktů, které zaručují jedinečnou účinnost. Kvalitativní ukazatele kosmetických prostředků jsou zajištěny dohledatelností jednotlivých etap v průběhu celého vývojového, výrobního a distribučního procesu ve vztahu k životnímu prostředí.

DK2106
19 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.