AKNEBioActive 200ml

AKNEBioActive 200ml - 25 % VÍCE EXTRAKTU - AKNE, VRÁSKY, PROBLEMATICKÁ PLEŤ, CITLIVÁ POKOŽKA, ZACELUJE DROBNĚJŠÍ RANKY

300,00 Kč
S DPH
Počet

NOVINKA - DIVOKÁ KOSMETIKA O 25% VÍCE EXTRAKTU 

POUŽITÍ: AKNE, VRÁSKY, PROBLEMATICKÁ PLEŤ, CITLIVÁ POKOŽKA, ZACELUJE DROBNĚJŠÍ RANKY

Přípravek regeneruje a chrání pokožku v místě aplikace. Přiměřené množství gelu rozetřeme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky. Aplikaci gelu provádíme nejlépe ihned po večerní hygieně, tím je zajištěna maximální účinnost produktu. Používáme pravidelně každý den minimálně po dobu dvou až čtyř týdnů. Přípravek obsahuje extrakt rakytníku. Přípravek obsahuje propolis – včelí produkt.

Složení:

Aqua, Alcohol denat. (and) Hippophae rhamnoides extrakt, Ricinus communis oil, Xanthan Gum, Propolis Cera . Obsahuje propolis - včelí produkt. Neobsahuje žádné konzervační přísady, parfémy a syntetická barviva.

Aplikace:

Přiměřené množství gelu naneseme na postižené místo a jemně vmasírujeme do pokožky.

Byliny:

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides)

Divoká kosmetika:

Gely s extrakty léčivých bylin rostoucích ve volné přírodě. Sběr bylin je prováděn v přirozených lokalitách jejich výskytu na území České republiky. Bylinné extrakty jsou získávány výjimečným technologickým postupem za studena, díky kterému je možné dosáhnout té nejvyšší kvality a účinnosti. Každý produkt obsahuje vysoký podíl bylinných extraktů, které zaručují jedinečnou účinnost. Kvalitativní ukazatele kosmetických prostředků jsou zajištěny dohledatelností jednotlivých etap v průběhu celého vývojového, výrobního a distribučního procesu ve vztahu k životnímu prostředí.

DK2109
20 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.